Contact en afspraak maken

Neem contact met ons op
Wilt u een afspraak maken of aanmelden? Dan kunt u een mail sturen naar info@dok018.nl of bellen met: Koudekerke: 0118 – 79 45 68 of Goes: 0113 – 79 45 68

Wij bellen u binnen een werkdag terug voor het definitief maken van een afspraak en hanteren geen wachtlijsten.

Vestigingen
Behandelcentrum DOK018 is gevestigd op 2 locaties, in Koudekerke en in Goes. In Koudekerke zijn kinderfysiotherapie, kinder- en jeugdpsychologie, IPT en fitness aanwezig.
In Goes zijn dezelfde disciplines aanwezig, aangevuld met groepsbehandeling en kinderarts en kinderpsychiater. Alle disciplines werken nauw met elkaar samen en mocht een discipline in Koudekerke niet beschikbaar zijn dan wordt de afspraak in Goes gepland.

Thuisbehandeling en -begeleiding is, indien gewenst, mogelijk.

Behandeling is mogelijk voor Walcheren, Schouwen-Duiveland, De Bevelanden en Zeeuws-Vlaanderen.

Hoofd vestiging en postadres:
Behandelcentrum DOK018
Duinstraat 4
4371 AZ  Koudekerke
T 0118 – 79 45 68

Dependance (vanaf 5 januari 2021):
Behandelcentrum DOK018
Ravelijn de Groene Jager 70-72
4461 DJ  Goes
T 0113 – 79 45 68

Door werkzaamheden zijn er beperkt parkeerplaatsen beschikbaar bij onze vestiging in Goes.
In de omgeving van DOK018 geldt een parkeervergunning, daar kunt u niet parkeren.
Er zijn wel parkeerplekken in de parkeergarage even verderop.

Contactgegevens

Gert Dedel – Kinderfysiotherapeut
E gdedel@dok018.nl

Carly van Velzen – Kinder- en jeugdpsycholoog
E cvvelzen@dok018.nl

Amber de Boon-Smits – Kinderfysiotherapeut en leraar lichamelijke opvoeding
E asmits@dok018.nl

Mario Linger – IPT 
E mlinger@dok018.nl

Joyce Baaijens – Sociotherapeut
E jbaaijens@dok018.nl

Sara Geldof
E sgeldof@dok018.nl

Mirjam Vermeule
E mvermeule@dok018.nl

Algemeen e-mailadres: info@dok018.nl

Openingstijden
Maandag 08.00 – 19.00 uur
Dinsdag 08.00 – 19.00 uur
Woensdag 08.00 – 18.00 uur
Donderdag 08.00 – 19.00 uur
Vrijdag 08.00 – 17.00 uur

KvK-nummer
KvK55013694

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit.