Contact

Vestigingen
Behandeling is mogelijk voor Walcheren, Schouwen-Duiveland, De Bevelanden en Zeeuws-Vlaanderen.

Hoofd vestiging en postadres:
Behandelcentrum DOK018
Duinstraat 4
4371 AZ  Koudekerke

Dependance:
Behandelcentrum DOK018
Industriestraat 14K nummer 6
4462 EZ  Goes
Parkeren: er is ruime parkeergelegenheid, die via de zijkant van het gebouw te bereiken is.

Contactgegevens

Gert Dedel – Kinderfysiotherapeut
T 06 – 41 87 07 34
E gdedel@dok018.nl

Carly van Velzen – Kinder- en jeugdpsycholoog
T 06 – 44 53 03 20
E cvvelzen@dok018.nl

Amber de Boon-Smits – Kinderfysiotherapeut en leraar lichamelijke opvoeding
T 06 – 55 36 10 55
E asmits@dok018.nl

Mario Linger – IPT / Syseemtherapeut
T 06 – 51 76 29 07
E mlinger@dok018.nl

Joyce Baaijens – Sociotherapeut
E jbaaijens@dok018.nl

Petra Reijngoudt – Kinder- en jeugdpsycholoog
E preijngoudt@dok018.nl

Algemeen e-mailadres: info@dok018.nl

Openingstijden
Maandag 08.00 – 19.00 uur
Dinsdag 08.00 – 19.00 uur
Woensdag 08.00 – 18.00 uur
Donderdag 08.00 – 19.00 uur
Vrijdag 08.00 – 17.00 uur

KvK-nummer
KvK55013694

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit.